FAQ

Чи можете ви надіслати мені більше фотографій потрібної моделі?
Звісно, ​​ви можете надіслати посилання або повну назву продуктів до служби підтримки клієнтів, щоб отримати більше фотографій.

Чи можу я оплатити своєю карткою VISA/Mastercard?
Ми заохочуємо людей використовувати біткойни та Western Union, однак ми обробляємо Paypal/Visa/MasterCard протягом обмеженого часу. Якщо ви не знайшли доступної опції, поверніться іншим разом і зв’яжіться зі службою підтримки клієнтів.

Чи безпечний ваш веб-сайт?
Ми надамо вам номер для відстеження після того, як ви зробите замовлення, ви зможете відстежувати пакунок усю дорогу. Тому не хвилюйтеся про це. Крім того, уся ваша особиста інформація, яку ви використовували на нашому сайті, є конфіденційною.

Де я можу знайти інформацію про зроблене мною замовлення?
Ваш електронний лист із підтвердженням замовлення містить деталі вашого замовлення, включаючи номер замовлення. Ви також отримуєте номер відстеження, за яким ви можете відстежувати своє замовлення.

Скільки часу потрібно, щоб посилка прийшла?
Після розміщення замовлення ми обробимо та відправимо його протягом 72 годин. Логістика зазвичай займає 7-10 днів. Загалом 10-13 днів.

Що мені робити, якщо оплата моєю кредитною карткою неправильна?
Якщо під час використання кредитної картки для оплати сталася помилка, ви можете повернутися й розмістити замовлення знову, а потім скасувати замовлення, яке не було успішно оплачено. Ви можете зв’язатися з компанією, яка видає кредитну картку, щоб підтвердити, що ваша кредитна картка в порядку стоячи. Якщо ви не пробували це багато разів, зв’яжіться з нами по допомогу.

Як я можу скасувати або змінити своє замовлення?
Ви можете зв’язатися з нашою онлайн-службою обслуговування клієнтів електронною поштою.

Ви гарантуєте мою конфіденційність?
Так, ми гарантуємо, що клієнтам буде безпечно та надійно здійснювати покупки в Інтернеті, ми гарантуємо абсолютну конфіденційність клієнтів. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити вашу конфіденційність.

Мою посилку повернули відправнику, що мені тепер робити?
Інформація відстеження для деяких клієнтів може мати статус “відправника”. Це означатиме, що пакунок неможливо доставити, і зараз його відправляють назад до нашого підприємства.

У вас є продукти, яких немає в списку?
Щотижня ми додаватимемо нові продукти та якнайшвидше додамо деякі продукти, які не є в списку! Будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки електронною поштою, щоб дізнатися про конкретні товари чи бренди.